SAYFİYE MAHALLESİ ‘MAHALLE PARKI VE PEYZAJ’ PROJESİNE KAVUŞUYOR.

Görele Belediyesi tarafından Sayfiye Mahallesine kazandırılması planlanan ‘Mahalle Parkı ve Peyzaj’ çalışmalarına başlandı.

Görele Belediyesi Kumyalı, Bozcaali, Yeşiltepe, Aydınlıkevler Mahallelerinden sonra Sayfiye Mahallesine de ‘Mahalle Parkı ve Peyzaj’ projesi için çalışmaları başlattı. Projenin hayata geçmesiyle birlikte Sayfiye Mahallemiz büyük bir eksikliği olan mahalle parkına kavuşacak.

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, çalışmaları yerinde takip ederek, Sayfiye Mahallesinin eksikliği olan mahalle parkına kısa sürede kavuşacağını söyledi.

‘Mahalle Parkı ve Peyzaj’ projesinin içerisinde çocuk oyun grubu ile ailelerinin dinlenebileceği kamelya ve yürüyüş yolunun olacağını belirten Erener, “Sayfiye Mahallemiz uzun yıllar hasretini çektiği mahalle parkına nihayet kavuşacak. Bu kapsamdaki çalışmalarımız devam ediyor. Görele için ne söz verdiysek yerine getirmeye, ilçemizi yatırım ve hizmetlerin yanı sıra sosyal donatı alanlarıyla yaşanılabilir bir kent haline getirmenin gayreti içerisindeyiz. İlçemiz dönemimizde istediği ve özlediği yatırım ve hizmetlere kavuşuyor” dedi.

Language