ŞEHİDİMİZİ UĞURLADIK!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Mardin’in Nusaybin ilçesinde teröristlerce düzenlenen bombalı saldırıda şehit düşen şehidimiz Uzman Çavuş Bekir Kelleci’yi son yolculuğuna uğurladı.

Şehidimiz Uzman Çavuş Bekir Kelleci’nin ailesinin açısını paylaşan Başkanımız Erener, şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileklerinde bulundu.

Başkanımız Erener, Ön saflarda cenazeye katılan Bakanımız ve milletvekillerimiz ile birlikte şehidimizin cenaze namazını kıldı.

Gün, teröre karşı yekvücut durma, sağduyumuzu koruma günü olduğunu ifade eden Başkanımız Erener, şunları kaydetti:

“Bir süredir ülkemizde tırmandırılmaya çalışılan terör olayları, elbette hepimizin yüreğini sızlatıyor. Hepimizi derin bir acıya sevk ediyor. Bugünde o açıların en büyüğünü yaşadığımız gündür. Ne yazık ki Eynesilli kardeşimiz Uzman Çavuş Bekir Kelleci, Mardin’in Nusaybin ilçesinde teröristlerin haince düzenlediği bombalı saldırıda şehit düşmüştür. Terör örgütleri kirli ve alçak yüzünü bir kere daha göstermiştir. Hain saldırılarıyla amaçlarına ulaşacaklarını zanneden terör örgütünün sonu gelinceye kadar mücadelemiz devam edecek ve tüm şehitlerimizin hesabı sorulacaktır. Gün, teröre karşı yekvücut durma, sağduyumuzu koruma günüdür. Ben şehidimiz Uzman Çavuş Bekir Kelleci kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve aziz milletimize başsağlığı ve sabrı cemil niyaz ediyorum. Başımız sağ olsun” dedi.

Language