SOĞUKPINAR KÖYÜ GENÇLİĞİMİZDEN ANLAMLI PROJE

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, ilçenin Soğukpınar Köyü gençliği tarafından köyün en yüksek tepesi olan Böğürtlen tepesine yapılan ‘Şehitlerimiz ve Bayrak’ projesinin açılışına katıldı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Görele Kaymakamımız Murat Özdemir, Soğukpınar Köyü Muhtarı Birol Medik ve Soğukpınar Köyü halkının destekleriyle köy gençliği köyün en yüksek tepesi olan Böğürtlen tepesine kahraman şehitlerimiz Ömer Halis Demir, Fethi Sekin ve Eren Bülbül’ün görselleriyle adını yaşatarak, dev Türk Bayrağı astı.

‘Şehitlerimiz ve Bayrak’ projesinin Böğürtlen tepesine çıkarak açılışını yapan Belediye Başkanımız Tolga Erener, gençleri bu projelerinden dolayı tebrik etti.

Belediye olarak Soğukpınar köyü gençliğine bu güzel projeleri için teşekkür ederek plaket takdim eden Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Gerçekten sözün bittiği anlardayız. Ben belediyemiz ve şahsım adına Soğukpınar Köyü gençliğini bu anlamlı düşüncelerinden dolayı kutluyor ve teşekkür ediyorum. Böyle gençlik olduğu sürece hiçbir zaman boynumuz eğilmez. Ben kahraman şehitlerimize tekrardan Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Soğukpınar Köyü gençliği ise ilgi, alaka ve desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Tolga Erener’e teşekkür ederek, plaket takdim etti.

Language