SOĞUKSU MAHALLEMİZDE SONA YAKLAŞILDI.

Şehrin geleceği için alt ve üst yapıda büyük hizmetleri gerçekleştirerek, Görele’de ilkleri yaşatan Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’in talimatlarıyla, alt ve üst yapı çalışmalarına başlanan Soğuksu Mahallesi’nde sona gelindi.

Başlattığı alt ve üst yapı çalışmalarıyla şehrin birçok cadde ve sokağının kanalizasyon, yağmur ve içme suyu şebeke hatlarını yenileriyle değiştiren Görele Belediyesi, Soğuksu Mahallesindeki çalışmalarında sona geldi.

Bugününü ve yarınını düşünerek hareket eden Görele Belediyesi, alt ve üst yapı çalışmalarıyla şehrin görünümünü değiştirerek, halkımızdan büyük övgü alıyor.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, şehrin alt ve üst yapı çalışmalarında her şeyin düşünülerek yapıldığını, yaşam kalitesini artıran ve standartlara uygun olarak yerine getirdiklerini söyledi.

İlçenin büyük mahallelerinden bir tanesi olan ve yıllardır hizmet görmeyen Soğuksu Mahallesinde alt ve üst yapı çalışmalarında sona gelindiğini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Yıllardır çözülmesi beklenen Soğuksu Mahallesinin alt ve üst yapı sorununu baştan sonuna çözüme ulaştırdık. Hayırlısıyla çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz. Yıllardır hizmet görmeyen mahallemizi kanalizasyon, yağmur ve içme suyu şebeke hatlarını yenileyerek, modern bir hale getirdik. Alt ve üst yapı çalışmalarımızda her şey standartlara uygun düşünülerek yapılmıştır. Göreleliler ve mahalle halkının memnuniyeti bizler için ön planda olmuştur. Her zaman şehrin geleceğini göz önünde bulundurarak, çalışmalarımızı artarak sürdürüyoruz” dedi.

Language