SOĞUKSU MAHALLESİ DEVGEOĞLU SOKAĞIN YOLU YENİLENEREK, TEKRAR ULAŞIMA AÇILDI.

Görele Belediyesi tarafından Soğuksu Mahallesinden Çeşmebaşı Mahallesine bağlantısı bulunan Devgeoğlu Sokağın yolu genişletilerek, betonlayarak, dik rampasını en aza indirerek, ulaşıma açıldı.

Belediyemiz önemli bir hizmeti daha gerçekleştirdi. Dik rampası yüzünden ulaşımın sağlanamadığı Soğuksu Mahallesinden Çeşmebaşı Mahallesine bağlantısı bulunan Devgeoğlu Sokağın yolunun alt yapısı yapılarak, yolun dik rampası en aza indirilerek, yol betonlanarak ve genişletilerek, ulaşıma açıldı.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, yeniden ulaşıma açılan yolda incelemelerde bulunarak, önemli bir sorunu daha çözüme kavuşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Ulaşım anlamında zorlukların yaşandığı Soğuksu Mahallesi Devgeoğlu Sokağın yolunu yeniden ulaşıma açarak, halkın hizmetine sunduklarını belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Devgeoğlu Sokakta mevcut bir yolumuz vardı fakat yolun rampalı olmasından dolayı trafik akışı sıkıntı yaşıyordu. Belediye olarak sıkıntılı olan rampayı en aza indirmek, mahallemizdeki kanalizasyon sorununu da çözmek için Devgeoğlu Sokakta çalışma başlattık. Yolumuzu genişleterek, betonlatarak, rampa sıkıntısını çözerek trafik akışını daha güvenli hale getirdik. Eskiden ambulansın dahi çıkmadığı yola artık engelli aracı dahi çıkabiliyor” dedi.

Language