SORUNSUZ BİR ALT YAPI İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Sorunsuz bir alt yapı için kentin dört bir yanında çalışmalarını aralıksız sürdüren Görele Belediyesi, Bozcaali Mahallesine de el attı.

Bozcaali Mahallemizde yağmur suyu hattı çalışmalarına başlayan Belediyemiz, çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, çalışmaları bizzat yerinde takip ederek, kendileri için vatandaşın can ve mal güvenliğini tehdit edecek problemlerin giderilmesinin büyük öneme sahip olduğunu söyledi.

Karadeniz bölgesinin etkili yağışlara maruz kaldığını hatırlatan Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Özellikle bölgemizde etkili olan sağanak yağışlar nedeniyle zaman zaman bazı yerlerde sıkıntılar yaşıyoruz. Vatandaşın can ve mal güvenliğini tehdit eden bu problemlerin giderilmesi bizler için büyük öneme sahiptir. Bu mahallelerimizden bir tanesi de Bozcaali mahallemizdi. Hayırlısıyla Bozcaali Mahallemizde yağmur suyu hattı çalışmalarına başladık. Alt yapı çalışmalarımızın akabinde üst yapı çalışmalarına başlayarak, Bozcaali Mahallemizin büyük bir sorununu daha gidermiş olacağız” dedi.

Language