TEHLİKE OLUŞTURAN OLUMSUZLUĞU GİDERDİK…

Görele Belediyesi tarafından günde binlerce araç ve vatandaşların geçiş yaptığı, Görele’yi birbirine bağlayan Görele Köprüsünde, vatandaşlarımızın can güvenliği için başlattığımız kaldırım genişletme çalışması tamamlandı.

Yıllardır herhangi bir çalışma yapılmayarak, vatandaşların geçişi esnasında büyük risk oluşturan Görele Köprüsündeki bu olumsuzluğa Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, dur dedi.

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Görele Köprüsündeki çalışmaları yerinde inceleyerek, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Bir hizmet yaparken, bir yatırım kazandırılırken her zaman ve her daim vatandaşların can güvenliğinin her şeyin üstünde tuttuklarını belirten Başkanımız Erener, “Hizmette dur durak bilmiyoruz. Belediye olarak son sürat çalışmalarımı sürdürerek, vatandaşlarımızı yaşam standartlarını yükseltmeye devam ediyoruz. Görele köprüsünde dar olan ve yayalar için tehlike arz eden şeritte yaya kaldırımı çalışmasını, trafiği aksatmayacak şekilde düzenledik. Köprümüzde korkuluk çalışmalarımızla büyük bir sorunun daha önüne geçmiş olacağız. Her şey gelişen Görele’miz için, her şey vatandaşlarımız için” dedi.

Language