TEMİZ BİR GÖRELE İÇİN ÇALIŞIYORUZ…

Görele Belediyesi Temizlik İşleri Ekipleri, “Temiz bir Görele, Temiz bir Çevre” sloganıyla çevre temizleme çalışmalarına devam ediyor.

Görele Belediyesi Temizlik İşleri Ekipleri “Temiz bir Görele, Temiz bir Çevre” sloganıyla tüm mahallelerde, cadde ve sokaklarda çevre temizliği yaparak, örnek bir davranış sergilemeye devam ediyorlar.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, çevre temizliği bilincinin oluşturulması ve sağlıklı çevrenin öneminin vurgulanması amacıyla Temizlik İşleri Ekiplerinin yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Yaz mevsimine yaklaştığımız bu dönemde esnaf ve vatandaşlarının da bu kampanyaya destek vermesi gerektiğini belirten Başkanımız Erener, “Sağlıklı bir birey çevre ile mümkündür. Her vatandaşımızın çevreye karşı sorunlulukları vardır. Onun için çöplerimizi çevreye atmamalı, atanları da her defasında uyarmalıyız. Temiz bir Görele, Temiz bir çevre için el ele vererek, her alanda örnek bir davranış sergilemeliyiz. Temiz bir Görele için var güçleriyle çalışan Temizlik İşleri ekiplerimize de sahip çıkmalıyız” dedi.

temizlik-isleri-3temizlik-isleri-1

Language