TEPEBAŞI MAHALLEMİZİN YOLU BETONLANIYOR

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’in talimatlarıyla ulaşıma açılarak, bir çok mağduriyetlerin giderildiği Tepebaşı Mahalle yolunda betonlama çalışmalarına başlandı.

Arazinin engebeli olmasından dolayı kimsenin girmeye cesaret edemediği ve yoğun çalışmalar neticesinde mutlu sana ulaşılan Tepebaşı Mahallesi cami mevkii yolunda Belediyemizce betonlama çalışmalarına başlandı.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, Tepebaşı Mahallesi’ndeki büyük bir mağduriyeti gidermenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Yapımında bir çok sorunun yaşandığı, aşıldığı ve akabinde mutlu sona ulaştığımız yolumuz Tepebaşı Mahallemize hayırlı uğurlu olsun. Belediyeyi devraldığımız günden itibaren bir çok mahallelerimizin yol sorununu çözüme kavuşturduk. Yol yapımı esnasında aşırı yağışlardan dolayı herhangi bir heyelana sebebiyet vermemek için riskli olan yerlerde istinat duvarı çalışmaları yürüttük. Biz belediye olarak hiç bir zaman hizmet yapmaktan yorulmadık, yorulmayacağız. Tepebaşı Mahalle halkımızla bir araya geldiğimizde mahalle halkımızın taleplerinin başında bu yol vardı. Yolumuzu Allah’ın izniyle ulaşıma açtık. Betonlama çalışmalarına da başladık. Hayırlısıyla devamı gelecek” dedi.

Language