TÜM OLUMSUZLUKLARI ORTADAN KALDIRDIK!

Görele Belediyesi ekiplerimizce karla mücadele çalışmalarımız aralıksız devam ediyor.

Gece gündüz demeden mağduriyetin ve herhangi bir aksaklığın oluşmaması için tüm imkanlarını seferber eden Belediyemiz vatandaşların yoğun kullandıkları güzergahlarda kar temizleme çalışmalarını sürdürüyor.

Yağan karın şiddetine aldırış etmeden sloganı “HİZMET” olan belediyemiz iş makinelerinin yanı sıra insan gücünü de en iyi şekilde kullanarak, gerekli önlemleri en iyi şekilde aldı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, karla mücadele çalışmalarının etkin bir şekilde sürdürüldüğünü, tüm olumsuzlukları ortadan kaldırmak için çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Ulaşımın aksamaması, vatandaşların mağdur olmaması için kar esnasında ve sonrasında çalışmaların aralıksız devam ettiğini ifade eden Başkanımız Erener, şunları kaydetti:

“Karla mücadele çalışmalarımızı planlı ve titiz bir şekilde sürdürüyoruz. Allah’a şükürler olsun hiçbir aksaklık ve olumsuzluklarla karşılaşmadık. Ekip çalışmalarımız devam ediyor. İş makinelerimizin yanı sıra insan gücünü de en iyi şekilde kullanarak, vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandıkları güzergahların karını temizleyerek, gerekli çalışmaları yaptık. Vatandaşlarımızda bu çalışmalarda bizlere destek verdi. Belediye ve vatandaş iş birliğinin en güzel örneğini sergilediğimize inanıyorum”

Language