VATANDAŞLARIMIZDAN SANATA BÜYÜK İLGİ

Görele Belediyesi Musiki Cemiyetince düzenlenen Türk Halk Müziği konserimiz vatandaşlarımızdan büyük ilgi gördü.

Belediyemiz Musiki Cemiyeti tarafından Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde Görele’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 101. Yılı olması nedeniyle düzenlenen Türk Halk Müziği konseri sanatseverlerden yoğun ilgi gördü.

Uzun yıllardır Görele’nin bu güzelliklerden mahrum bırakılarak, Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener tarafından tekrar yeşeren Musiki Cemiyetimiz düzenlediği Türk Halk Müziği konseri ile izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, kültüre, sanata değer veren bir belediye olduklarını söyledi.

Belediyemiz Musiki Cemiyeti korusunun halk müziği resitali sunmaya devam ettiğini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Görele insanını, Görele’deki güzel sesleri kurduğumuz musiki cemiyetiyle siz sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Ben musiki cemiyetimize gösterilen ilgiden dolayı herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gerçekten buradaki ekip çok güzel işlere imza atıyorlar. Bizlere sanatın keyfini yaşatıyorlar. Ben işinden eşinden fer akar ederek bu cemiyetin kurulmasında büyük emekleri bulunan belediye meclis üyemiz Emine Selma Çalık ablamız başta olmak üzere sanatçı arkadaşlara çok teşekkür ediyorum” dedi.

Language