VATANDAŞLARIMIZDAN SANATA BÜYÜK İLGİ

Görele Belediyesi Musiki Cemiyetince düzenlenen Türk Halk Müziği konserimiz vatandaşlarımızdan büyük ilgi gördü.

Belediyemiz Musiki Cemiyeti tarafından Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde Görele’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yılı olması nedeniyle düzenlenen Türk Halk Müziği konseri sanatseverlerden yoğun ilgi gördü.

Uzun yıllardır Görele’nin bu güzelliklerden mahrum bırakılarak, Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener tarafından tekrar yeşeren Musiki Cemiyetimiz düzenlediği Türk Halk Müziği konseri ile izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, kültüre, sanata değer veren bir belediye olduklarını söyledi.

Hangi siyasi görüşte olursa olsun, kim neye inanıyorsa inansın bizim için temel esas birlik içinde Görele olmak olduğunu belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Biz bir olduğumuz, tek vücut olduğumuz sürece bu Görele her zaman büyük olmaya devam edecektir. Burada olduğumuz sürece kimseyi ayırt etmeden, kapımı ve kolumuz herkese açık olarak kimseyi ayırt etmeden Görele ve Görelelilere hizmet etmeye devam edeceğiz. İşinden eşinden fer akar ederek bu cemiyetin kurulmasında büyük emekleri bulunan belediye meclis üyemiz Emine Selma Çalık ablamıza başta olmak üzere sanatçı arkadaşlara çok teşekkür ediyorum” dedi.

Language