VATANDAŞLARIMIZIN CAN VE MAL GÜVENLİĞİNİ ÖNEMSİYORUZ

Görele Belediyesi tarafından vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini tehdit oluşturan yerlerde istinat duvarı çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Mahallelerimizde risk oluşturan birçok sorunu bertaraf eden Belediyemiz, istinat duvarı yapım çalışmalarına Bahçelievler ve Soğuksu Mahallesi Çilek Sokakta devam ediyor.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, çalışmaları yerinde takip ederek, bölgede risk oluşturan alanlarda çalışmaların sürdürüldüğünü söyledi.

Vatandaşların can ve mal güvenliğini tehdit edecek her türlü soruna çözüm bulmaya çalıştıklarını belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Bölgemiz aşırı yağış alan yer olduğu bilincindeyiz. Çalışmalarımızı bu kapsamda sürdürüyoruz. Aşırı yağışlardan meydana gelebilecek her türlü soruna müsaade etmemek için olumsuzlukları bertaraf ediyoruz. Birçok mahallelerimizde tamamladığımız çalışmalarımızı Soğuksu ve Bahçelievler mahallemizde sürdürüyoruz. Bunun gibi birçok mahalle, sokak ve caddelerde çalışmalarımız devam ediyor. Görele’yi hizmet ve yatırımlarla donatarak, adından sıkça söz edilecek bir yer haline getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Language