YAŞLILARIMIZIN YANINDA OLMAYA GAYRET GÖSTERİYORUZ

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, koronavirüsle mücadele kapsamında dışarı çıkması yasaklanan 65 yaş üstü vatandaşlarımızı unutmayarak, onları en mutlu gününde yalnız bırakmıyor.

Görele’nin Çavuşlu Beldesi Şahali Mahallesinde yaşayan ve yasak nedeniyle evinden dışarı çıkamayan Emin Yosma’ya doğum günü pastası hazırlatan Belediye Başkanımız Tolga Erener, Yosma’nın doğum gününü görüntülü olarak bağlanarak kutladı.

Yaşlıların kendileri için çok önemli değer olduğunu belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Rutin olarak yerine getirdiğimiz yaşlı, yasta ziyaretlerimize koronovirüs tedbirleri kapsamında üzülerek ara vermiştik. Yaşlılarımızı mutlu gününde unutmayarak, telefon yoluyla görüntülü olarak kendilerine ulaşarak doğum gününü kutladık. Yaşlılarımız bizim değerlerimizden ve en kıymetlilerimizdir. Onları unutmamız mümkün değildir. Kendilerine uzun ömürler, hasta olan yaşlılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

Duygulandığı gözlerine yansıyan Emin Yosma ise, bu düşünceli davranışından dolayı Belediye Başkanımız Tolga Erener ve ekibine teşekkür etti.

Language