Yayalarımızın Güvenliğine Yeni Düzen!

Yaptığı yatırım ve getirdiği hizmetlerle yeniliklerin belediyesi olmaya devam eden Görele Belediyesi, yayaların güvenliği için ilçede duba çalışması başlattı.

Belediyemizce araç parkını engellemek ve yayaların güvenli olarak geçişini sağlamak amacıyla tüm yaya geçitleri başta olmak üzere şehrin işlek noktalarında başlattığı duba çalışmaları vatandaşlardan takdir topluyor.Halkın güvenliği, refahı ve rahatlığı için hiçbir fedakarlıktan kaçmayan Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, amaçlarının şehirde trafik karmaşasına ve insanların can güvenliğini tehdit edebilecek tüm olumsuzluklara son vermek olduğunu söyledi.Belediye olarak başlattıkları duba çalışmaları ile gelişi güzel araç parkını önlediklerini belirten Başkanımız Erener, Belediyemizce ilçede başlattığımız duba çalışmalarıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü ile istişare yaparak, yaya geçitleri başta olmak üzere şehrin işlek noktalarına dubalar yerleştirdik.

Halkımızın güvenliği, refahı ve huzuru bizim için her şeyin önünde gelir. İlçemizde halk odaklı çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu konuda sürücülerimizden de biraz olsun anlayış bekliyoruz.

İnsanlarımızın can güvenliği için park yasağı olan bölgelere araçlarını park etmemelerini, şehir merkezi içerisinde araçlarını suratlı kullanmamalarını önemle rica ediyoruz, dedi.

Language