YAZ AYLARININ VAZGEÇİLMESİ OLACAK!

Belediyemiz tarafından vatandaşlarımıza yönelik başlattığımız sosyal alanlar yaratma çalışmalarımız devam ediyor.

İlçemiz Liman mevkiinde bulunan ışıklı fenerin yanındaki mali mendirekte betonlama çalışmaları yapılarak halkın denizle barışık olmasını sağlayan Belediyemiz, mevcut alanda çalışmalarını sürdürerek, yaz aylarının vazgeçilmez alanı oluşturmaya çalışıyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, önce betonlama çalışmaları yürüterek, halkın denizle barışık olmasını sağladığımız alanı şimdi ise yaz aylarının vazgeçilmesi haline dönüştürmeyi planladıklarını söyledi.

Vatandaşlara yönelik sosyal alanlar yaratma çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirten Başkanımız Erener, “Belediyemiz olarak betonlama çalışmalarıyla halkımıza yürüyüş alanı yarattığımız liman mevkiinde bulunan mali mendirekte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışmalarımız tamamlandığında mevcut alanımızı yürüme yolu, ışıklandırma ve oturma gruplarından sonra gezinti ve dinlenme alanı olarak denizle iç içe olarak halkımızın hizmetine sunacağız.  Alanımıza 6 adet kamelya yerleştirerek, Vatandaşımız hizmete açacağımız yürüme yolunda, gezebilecek, piknik yapabilecek, rahatlıkla balık tutabileceklerdir. Işıklandırmasıyla da şirin ilçemizin vazgeçilmesi haline gelecektir” dedi.

Language