YENİ ARACIMIZ HİZMETTE

Daha etkin ve aktif bir hizmet için araç filosunu güçlendirmeye devam eden Görele Belediyesi ilçeye yeni kazandırdığı vakumlu yol süpürme aracımız ana arterlerde temizlik çalışmalarına başladı.

Belediye Başkanımız Tolga Erener’in girişimleriyle İstanbul Büyük Şehir Belediyesinden ilçemize kazandırılan Mercedes-Benz Axor 1823 Marka 13 Ton kapasiteli vakumlu yol süpürme ve temizleme aracımız hizmet vermeye başladı.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, ilçeye daha iyi hizmet verebilmek için araç filolarını güçlendirdiklerini, son olarak da yol süpürme ve temizlik aracını ilçeye kazandırdıklarını belirterek, “Her geçen gün, büyüyen ve gelişen ilçemizle bağlantılı olarak yatırım ve hizmetlerimiz de artıyor. İlçemiz için en iyisini en güzelini yapma gayreti içerisinde çalışmalarımız sürüyor. Daha temiz bir çevre için, vakumlu yol süpürme aracını ilçemize kazandırdık. Yeni aracımız hizmet vermeye de başladı. Hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçen başta Çevre Koruma Daire Başkanı hemşerimiz Prof. Dr. Fuat Alarçin olmak üzere tüm daire müdürlerine teşekkür ederim” dedi.

Language