YENİ HİZMET ARAÇIMIZ HİZMETTE!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, daha etkin ve aktif bir hizmet için belediyenin araç filozunu güçlendirmeye devam ediyor.

Belediyemiz tarafından Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığından yarısı hibe ile alınan 14 tonluk Hidrolik Ekskavatör iş makinası araç filomuza kazandırıldı.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, 2 Milyon Liraya mal edilen ilçeye hayırlı, uğurlu olmasını diledi.

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum’a ve emeği gecen herkese teşekkür eden Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Belediye olarak ihtiyacımız olan bir iş makinasını daha araç filomuza kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Son aracımızla birlikte göreve geldiğimiz 2014 yılından bugüne Görele Belediyemize 3 adet Çöp Kamyonu, 3 adet Hafriyat Kamyonu, 15 adet Hizmet aracı, 5 adet İş Makinası, 4 adet İtfaiye aracı, 1 adet Kombi ve 1 adet Yıkama aracı ile piyasa değeri yaklaşık 30 Milyon olan toplamda 32 adet araç kazandırdık.  Belediye olarak uzun süre sorunsuz hizmet edecek bir araç filosuna sahip olduk. Halkımıza kaliteli hizmet etmek öncelikli meselemiz. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Language