YILDIZLARIMIZDAN BAŞKANIMIZA ZİYARET!

Tokat Zile’de yapılan Anadolu Yıldızları Grup müsabakaları ile okul sporları seçmelerinde başarı elde ederek, Görele’mizi yarı finallerde temsil edecek olan Taekwondocularımız, başarılı antrenör Gökhan Kuğu önderliğinde Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’i makamında ziyaret etti.

Başkanımız Erener, 25-28 Şubat tarihleri arasında Çorum ve Erzincan’da yapılacak olan yarı finallerde ve okul sporları yıldızlar müsabakalarında ilçemizi temsil edecek antrenör Gökhan Kuğu önderliğindeki Taekwondocularımızı makamında kabul ederek, çeşitli hediyeler verdi.

Taekwondocuları başarılarından dolayı tebrik eden Başkanımız Erener, sporun bir yörenin gelişmesinde en önemli unsur olduğunu söyledi.

Belediye olarak spora ve eğitime olan katkılarının devam edeceğini hatırlatan Başkanımız Erener, “İlçemizin gururu Taekwondocularımız ilçemize ve bizlere ayrı bir başarı daha kazandırmışlardır. Ben Taekwondocularımıza başarılarının devamını diliyorum. İlçemizin isminin duyurulmasında çok önemli bir görev yürütmekteler. Belediye olarak her zaman yanlarındayız ve destekçileriyiz” dedi.

Gökhan Kuğu antrenörlüğünde Taekwondocularımızdan Anadolu Yıldızları Grup müsabakalarında Aleyna Dede birinci, Mehmet Alperen Yavuz ikinci, Betül Ercin ve Reyhan Ayaz üçüncü oldu. Okul sporları seçmelerinde Aleyna Dede, Betül Ercin, Megenaz Kabataş, Katibe Amanet, Kemal Salih Amanet, Çağrı Tomak, Mehmet Alperen Yavuz, Tuğba Türker birinci, Sıla Öztürk ise üçüncü oldu.

Language