YOLUNUZ BAHTINIZ AÇIK OLSUN!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, AK Parti Görele İlçe Başkanımız Tayfun Emecen ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanımız Onurhan Yılmaz ile birlikte Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’ndan mezun olan 214 öğrenci için düzenlenen mezuniyet törenine katıldı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, mezuniyet töreninde ilçeye yapmış olduğu hizmet ve eğitime vermiş olduğu desteklerden dolayı öğretmen ve öğrencilerden teşekkür aldı.

Burada bir konuşma yapan Başkanımız Erener, “Allah’ın izni ile Görele’ye güzel hizmetler yapmaya başladık. Siz gençlere yönelik ilçeye kazandırdığımız ve kazandıracak olduğumuz Gençlik Merkezimiz bitmek üzere, yakın zamanda ilçemize yüksekokul, yüksek öğrenim yurdu, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu kazandıracağız. Belki siz bunları göremeyeceksiniz ama gelecek arkadaşlarınız görecektir. Biz bu hizmetleri ilçemize isterken sizlerin talepleri doğrultusunda istedik. Biz sizleri çok sevdik, eminim ki sizlerde bizleri ve bu ilçeyi çok sevdiniz. Ben sizlere hayat boyu başarılar diliyorum. Yolunuz bahtınız açık olsun” dedi.

Başkanımız Erener, daha sonra okul ikincisi Hatice Aslan’a plaket, ailesine ise çiçek takdim etti.

Language