ZABITA TEŞKİLATIMIZ POLİSLERİMİZİ UNUTMADI…

Görele Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Bölge Trafik Denetleme İstasyon amirliği ile Trafik Tescil Denetleme Büro amirliğini ziyaret ederek, İstanbul’daki terör saldırısında şehit düşen polis memurları için başsağlığı dileklerinde bulundular.

İlçe Emniyet Müdürü Nazım Şahin, Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amiri Cemal Gemicioğlu, Trafik Tescil Denetleme Büro Amiri İlhan Küçük’ü makamında ziyaret ederek, çiçek veren Görele Belediyesi Zabıta Müdürümüz Akın İmat ve zabıta teşkilatımız, taziye dileklerini ilettiler.

İmat, her zaman güvenlik güçlerinin yanında olacaklarını ve yalnız bırakmayacaklarını ifade ederek, “Türkiye büyük bir ülkedir. Her türlü oyunları bertaraf edecek güçtedir” dedi.

İlçe Emniyet Müdürü Nazım Şahin ise, bu toprakların kolay kazanılmadığını belirterek, “Bu topraklar kolay kazanılmadı. Bu toprakların her karışı şehit kanıyla sulanmıştır. Şuanda Türkiye üzerinde oynanan çeşitli oyunlar var. Bu oyunları bozacağız ve bertaraf edeceğiz. Türk’ün Türk’ten başka dostu yoktur. Türkiye büyük ve güçlü bir ülke. Bunun farkında olan dış düşmanlar bu gibi oyunlara başvurarak, birlik ve beraberliğimizi bozmaya çalışıyorlar. Şu bilinmelidir ki oynanan bu oyunlar birlik ve beraberliğimizi, kendimize daha da kenetlenmemizi sağlıyor” dedi.

Language