Şehirler Arası Otobüs Terminalimiz yenilendi.

Şehirler Arası Otobüs Terminalimiz, Belediyemiz tarafından yapılan bakım ve onarım çalışmalarıyla yenilendi.

20 yıldır herhangi bir çalışma yapılmayan Şehirler Arası Otobüs Terminalimiz, Belediyemiz tarafından yapılan çevre düzenleme, bakım ve onarım çalışmalarıyla tamamlanarak, yenilendi.

Belediye Başkanımız Hasbi Dede, yeni bir projeyi yürürlüğe koyana dek, mevcut olanın en iyi şekilde değerlendirilmesi için her zaman çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Görelemizin ve halkımızın her zaman daha iyisini hak ettiğini belirten Belediye Başkanımız Hasbi Dede, “Belediyemiz tarafından 20 Yılı aşkın süredir herhangi bir değişiklik yapılmayan terminalimizin çatısı yenilendi. Bir zamanlar dekoratif olarak planlanan, ancak günümüz otobüsleri için uygun olmayan ve çeşitli kazalara neden olan unsurları ortadan kaldırdık. Terminal binamızın arka cephesinde görüntü kirliliğine neden olan kabloları yeniden düzenledik. Duvarların gerekli bakım ve onarım çalışmalarını tamamlayarak yeniden boyanmasını sağladık. Çevre düzenlemesinin yapılmasının ardından “T.C. Görele Belediye Otogarı” tabelamızı astık. Görelemiz ve halkımız her zaman daha iyisini hak etmektedir” dedi.

Language