İLÇEMİZDEKİ ÇÖP KONTEYNERLERİ VE IZGARALAR TEMİZLENEREK, İLAÇLANDI.

Görele Belediyesi tarafından ‘Sağlık için en etkili yöntem hijyendir’ sloganıyla ilçede bulunan çöp konteynerleri ve ızgaralar temizlenerek, ilaçlandı.

İnsan ve çevre sağlığını tehdit eden virüs ve zararlı bakterilerin önüne geçmeyi hedefleyen Görele Belediyesi ilçede bulunan tüm çöp konteynerlerini ve ızgaraları bakteri giderici madde ile temizledi.

Daha temiz ve sağlıklı Görele için çalışmalarını aralıksız sürdüren Görele Belediyesi hava sıcaklıklarının artması ile birlikte oluşabilecek kötü kokunun önlenmesi, insan ve çevre sağlığını tehdit eden her türlü virüslerle mücadele için çalışmalarını sürdürüyor.

Temizlik çalışmalarını ilçede titizlikle sürdüren Belediyemiz, çöp konteynerlerinin iç ve dış yüzeylerini dezenfekte edilerek, ilaçladı.

Her şeyden önce insan ve çevre sağlığının önemli olduğunu vurgulayan Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Havaların ısınmasıyla birlikte oluşabilecek kötü kokuları ortadan kaldırmak, çöplerin rutin olarak alınması ve temizlenmesi için gerekli çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizim için her şeyden önce insan ve çevre sağlığı gelmektedir. İlçemizin temizliği için itinayla çalışmalarımızı devam ettiriyoruz” dedi.

Language