Başkanımızdan Görelespor Sosyal Tesisiyle alakalı açıklama…

Belediye Başkanımız Hasbi Dede, Görelespor Sosyal Tesisiyle alakalı açıklamalarda bulundu.

Belediye Başkanımız Hasbi Dede, şu ifadelere yer verdi:

Kıymetli Göreleli hemşehrilerimiz, son günlerde sosyal medya ve ilçemiz içerisinde ortaya çıkan bilgi kirliliği hakkında tarafımızdan açıklama yapma gereksinimi doğmuştur.

Görelespor’umuzun Bölgesel Amatör Ligden statü gereği düşmesinin ardından, neler yapabileceğimizi nasıl daha hızlı aksiyonlar alabileceğimizi ve kaynaklarımızı bu süreçte vatandaşlarımızın hizmetine nasıl daha verimli sunabileceğimizi düşünürken oluşan fikirlerimiz çerçevesinde; Görelesporumuzun en azından Bölgesel Amatör Lig seviyelerine geri dönmesine kadar geçecek sürede bu tesisin “Misafir Konuk Evi”ne dönüştürülmesi uygun görülmüştür. İlçemiz içerisinde art niyetli ve karalayıcı kampanya yürütmeye çalışan kesime net bir cevap vermek istiyoruz…

Görele halkının geçmiş yıllardan bugüne gelmiş değerlerini iki kendini bilmeze yedirmek ne bize, ne de bizim yönetim anlayışımıza yakışmaz. Halkımızın geç kalınmış, hak ettiği hizmetleri projelendirmek ve uygulamaya koymak ne zamandır peşkeş çekmek oldu?

Bu tesisin satılacağı, birilerine peşkeş çekileceği, farklı ticari amaçla kullanılacağı bilgileri tamamen asılsızdır. Görele halkının yıllardır gözardı edilen imrendiği hizmetleri yapmak ve uygulamaya koymak bizlerin boynunun borcudur. Halkımızın ve Belediyemizin bir kuruşunu, malını veya hizmetlerini birilerinin çıkarlarının uğruna değil, halkımızın hak ettiği günleri yerine getirmek için kullanmak bizlerin en kutsal görevidir.

Seçim süreci ve sonrasında her zaman söylediğimiz katılımcı ve şeffaf yönetim anlayışımız, sizlerin olumlu veya olumsuz eleştirilerinize sağ duyuyla yaklaşma olgunluğumuz daima var olacaktır. Yeterki Görelemiz ve Görele halkı bundan önce prangalara vurulmuş makus talihini yine bir kaç kişinin karalama kampanyasına bırakmasın.

Biz büyük Görele ailesiyiz, fikirlerinizi ve görüşlerinizi her zaman dinleyecek Görele için en iyisini ve yakışanı yapmaya devam edeceğiz.

Kamuoyuna saygılarımızla…

Language